Даруємо 234 грн бонусами
Даруємо 234 грн бонусами
Даруємо 294 грн бонусами
Даруємо 11 грн бонусами
Даруємо 12 грн бонусами
Даруємо 5 грн бонусами
Даруємо 2033 грн бонусами
Даруємо 489 грн бонусами
Даруємо 586 грн бонусами
Показано від 0 до 0 з 0 (всього сторінок: 0)

Зварювальний апарат – інструмент для професійного та побутового використання

Зварювальні апарати створюють надійне з’єднання між металевими заготовками. Апарати створюють електричну дугу, вона здатна розплавити краї металу та створити щільний шов між ними.  

Зварочні апарати використовують в будівництві, під час ремонту машин, в побуті для дрібного ремонту та різки металів. В магазині «МЕГАБУД» представлені різні за принципом роботи та призначенням моделі, вони можуть застосовуватись як в професійній діяльності, так і в побуті.

Електрозварювальні апарати – вибір інструменту для різних завдань

Кожний апарат для зварювання працює за принципом зміни напруги електромережі до показників, необхідних для розплавлення металу. За зміну напруги відповідають різни механізми, це створює основу для поділу зварювальних апаратів на:

  • трансформатори;

  • інвертори;

  • напівавтомати.

Трансформатори – найпростіше устаткування для зварки. В основі його роботи потужний трансформатор, він зменшує напругу мережі до 50-60 Вольт, необхідних для роботи. Проста конструкція обумовлює легкість роботи та надійність, проте обмежує функціональність, якість роботи напряму залежна від навичок зварювальника. Варто зауважити, що обладнання масивне і важке, створює суттєве навантаження на електромережу.

Апарат зварювальний інверторний використовує аналогічні методи роботи. Габаритний силовий трансформатор в них замінений на компактний високочастотний. Зміна напруги регулюється вбудованим блоком управління, це забезпечує плавне регулювання робочих параметрів, знижує вимоги до навичок зварювальника та розширює перелік матеріалів для роботи, включаючи до нього тугоплавкі метали. Розмір і вага інверторів значно нижча, ніж у трансформатора.

Напівавтоматичні зварювальні апарати - вдосконалені інвертори. Частина процесів керується автоматикою, результатом стає збільшення точності та якості робіт. У трансформаторах та інверторах для підвода струму до металу використовуються електроди, в напівавтоматах їх замінює дріт, це дозволяє досягти тоншого шва при з’єднанні деталей та працювати зі складними сплавами. Зварювання відбувається у середовищі захисних газів, це унеможливлює потрапляння пилу, зайвої вологи, шматків заліза, з’єднання виходить більш стійким. 

Купити зварювальний апарат – що розкажуть технічні характеристики

В каталозі магазину до кожної моделі техніки представлений детальний опис та перелік технічних характеристик, це дозволяє купити електрозварювальний апарат в залежності від особливостей його подальшої експлуатації. Про особливості роботи зварювального апарата розкажуть такі ключові характеристики:

  1. Тип зварювання:

  • абревіатурою ММА позначається класична зварка за допомогою електродів, може застосовуватись для металевих заготовок різної товщини;

  • MIG/MAG показує, що зварювання проходить в газовому середовищі за допомогою дроту, метод використовують для з’єднання тонких металів;

  •  TIG – аргонодугове зварювання, використовується виключно в професійній діяльності. 

  1. Регулювання зварювального струму. Для побутового використання достатньо купити електрозварку  з діапазоном від 160 до 200А. Ширший діапазон характерний для професійного обладнання.

  2. Тривалість включення – час роботи апарату без загрози перегріву. Характеристика вказується у відсотках від 10 хвилин. Якщо в картці товару цей показник вказано як 60%, значить апарат здатен 6 хвилини з 10 працювати на повній потужності, після цього йому потрібен час на охолодження.

  3. Напруга холостого ходу – чим вище цей показник, тим легше запалити дугу. Для побутового використання достатньо купити електрозварку з показником 60-90V. 

Обираючи зварювальний апарат в нашому каталозі Ви отримуєте професійну консультацію від менеджерів, офіційну гарантію від виробника та можливість оплатити та отримати покупку будь-яким зручним способом. Служба доставки магазину працює в межах міста Тульчин та навколишніх населених пунктів, в інші населені пункти доставка здійснюється національними перевізниками.