Бонусна програма.

Для наших постійних покупців діє програма лояльності у вигляді нарахування бонусів. Кожен бонус на нашому сайті дорівнює 1 гривні. Для участі у цій програмі покупець повинен мати на нашому сайті особистий кабінет (тобто покупець має бути зареєстрованим на нашому сайті).  

Бонуси можна використати для розрахунку за товари при наступній покупці на сайті.

Максимальний відсоток вартості товару, який можна оплатити бонусами – 25%, тобто при наступній покупці можна бонусами закрити до 25% вартості товару.

Бонуси нараховуються за:

  • Здійснення покупки на сайті. В картці кожного товару, за покупку якого можна отримати бонуси, вказана кількість бонусів, які можна отримати за його покупку. Бонуси нараховуються на рахунок покупця протягом доби після зарахування коштів на рахунок магазину. Наприклад, якщо оплата здійснювалась післяплатою перевізником НОВА ПОШТА, то бонуси зарахуються лише після підтвердження оплати на пункті отримання товару.
  • Реєстрацію на нашому сайті. По завершенні процедури реєстрації покупцю відразу буде автоматично нараховано 30 бонусів, які можна відразу використати при розрахунку за вибраний товар. (можна відразу зменшити вартість товару на 30 грн).
  • Відгук про товар. Залишайте відгук про товар, який Ви придбали на нашому сайті і отримуйте 20 бонусів за кожен відгук. Отримати бонуси за відгук можна лише за придбаний товар і одне найменування товару (перевіряється менеджером).

Термін, протягом якого можна використовувати бонуси для розрахунку за товари – 90 днів. Тобто, якщо протягом 90 днів після нарахування бонусів покупець не зробить на сайті жодної покупки, то всі його бонуси анулюються.