Даруємо 34 грн бонусами
Даруємо 33 грн бонусами
Даруємо 3 грн бонусами
Даруємо 3 грн бонусами
Даруємо 20 грн бонусами
Даруємо 13 грн бонусами
Даруємо 13 грн бонусами
Даруємо 15 грн бонусами
Даруємо 21 грн бонусами
Даруємо 6 грн бонусами
Даруємо 19 грн бонусами
Даруємо 32 грн бонусами
Даруємо 32 грн бонусами
Даруємо 35 грн бонусами
Даруємо 276 грн бонусами
Даруємо 176 грн бонусами
Даруємо 24 грн бонусами
Даруємо 28 грн бонусами
Даруємо 7 грн бонусами
Даруємо 7 грн бонусами
Даруємо 5 грн бонусами
Даруємо 4 грн бонусами
Даруємо 4 грн бонусами
Даруємо 4 грн бонусами
Даруємо 4 грн бонусами
Даруємо 6 грн бонусами
Даруємо 7 грн бонусами
Даруємо 5 грн бонусами
Даруємо 6 грн бонусами
Даруємо 2 грн бонусами
Даруємо 6 грн бонусами
Даруємо 6 грн бонусами
Даруємо 11 грн бонусами
Даруємо 17 грн бонусами
Даруємо 6 грн бонусами
Даруємо 15 грн бонусами
Даруємо 16 грн бонусами
Даруємо 20 грн бонусами
Даруємо 6 грн бонусами
Даруємо 7 грн бонусами
Даруємо 21 грн бонусами
Показано від 1 до 48 з 75 (всього сторінок: 2)

Яку купити лампу, щоб було зручно та економно

Освітлення для побутових цілей має бути розумним, тобто яскравим, приємним для очей та заощадливим. Для цього виробники пропонують варіанти різноманітних конструкцій. Це впливає на витрати електрики, термін служби виробу та вартість. Є не голослівне правило: чим дорожчі лампи купити, тим більше вийде заощадити на сплаті комунальних послуг. Технологічний розвиток сприяє утворенню нових видів освітлювачів, тому пропонуємо ознайомитись та визначитись у перевагах кожного, що суттєво спростить ваш вибір.

Лампочки розжарювання – класика, перевірена з часом

Найдавніший винахід людства, всім відома скляна прозора лампочка зі спіраллю в середині. Подача струму нагріває вольфрамову нитку, яка починає світитися. На практиці такі здатні відробити до 1000 годин. Світло має приємний жовтий відтінок, в залежності від розміру змінюється яскравість. Ціна лампочки найнижча серед усіх, проте для утворення світла залучається лише 5% енергії. А 95% залишку перетворюється на тепло. 

Більшість розвинених країн не використовують такі через низьку ефективність та нераціональність використання енергетичного ресурсу. Проте їх вигідно використовувати в місцях, де світло потрібно на короткотривалий термін. Наприклад, в санвузлі, коридорі. Для них не завадять часті вмикання/вимикання, як для люмінесцентних, і заміна на нову не вдарить по бюджету. 

Які краще купити лампи із сучасного асортименту

Сучасні освітлювачі намагаються використовувати електричний струм з максимальним перетворенням його у світло. Для цього використовується нова форма, дорожчі матеріали та останні знання з фізики та хімії.

  1. Галогенні лампочки

Конструкція таких схожа на звичайні. Проте заповнюється скляна колба інертними газами або парами галогенів (звідки і назва). Такі здатні відсвітити до 4000 годин, чого вистачить більш ніж на півроку безперервного горіння. Вони перетворюють у світло вже 15% енергії.

Модельний ряд має відмінності у куті розсіювання світла. Чим менший кут, вужчий, тим сконцентрованіший промінь світла, тим яскравіше освітлюється певна ділянка. Такі часто використовують в торшерах, витяжках над плитою. Для освітлення всієї кімнати обирають варіанти з широким кутом. 

Це дуже тендітна лампочка. Ціна таких вище за попередні. Їх встановлення потребує обережного відношення, тому що такі швидко виходять з ладу, якщо їх торкатися голими руками. Жирова плівка з пальців впливає негативно, тому монтаж проводять у рукавичках. Доступні моделі, розраховані на напругу 12 В і 220 В. Перші приємніші до сприйняття людським оком, другі – світять менш природним світлом. Такі зручно використовувати в коридорі та санвузі, де світлом довго не користуються.

  1. Енергозберігаючі лампи

Виглядають як спіралевидна скляна трубка, заповнена парами аргона і неонома. Електричний струм призводить до іонізації суміші газів та появи ультрафіолетового випромінювання. Такі дійсно заощаджуються електрику, тому що світять яскравіше. Одна лампа дає світла у 5 разів більше, ніж аналог розжарювання. Виробники зазначають, що такі здатні працювати до 10000 годин, проте для них шкідливі часті вмикання/вимикання. Їх вигідно встановлювати у кухні, в вітальні, дитячій, офісах, прохідних коридорах. Це екологічно небезпечна лампочка, купити яку треба з розумінням правильної утилізації. 

  1. Світлодіодні лампи

Найсучасніша технологія щодо економічності. ККД аж до 10 разів вищій за звичайну розжарювання. Вони виготовляються у прозорих та матових колбах. Перші розраховані на встановлення в люстри, другі – дають розсіяне світло. Щоб освітлення приміщення було раціональним, розраховуйте 20 Вт потужності на 1 м2. 

Скільки коштує якісна лампа: ціна в Україні

Магазин МЕГАБУД пропонує широкий вибір електротоварів. Користуючись електронним каталогом, робіть власний вибір за допомогою фільтру. Обирайте виробника, фіксуйте ціновий діапазон. Робіть замовлення через кошик. Якщо виникли питання щодо конкретної позиції, залиште заявку на зворотний дзвінок. Менеджер зв’яжеться з вами.

Забрати покупку можна в магазинах мережі в місті Тульчин або оформити доставку Новою Поштою чи УкрПоштою. Приймаємо безготівкову та готівкову оплату, працюємо з післяплатою.