Даруємо 8 грн бонусами
Даруємо 7 грн бонусами
Даруємо 26 грн бонусами
Даруємо 18 грн бонусами
Даруємо 32 грн бонусами
Даруємо 17 грн бонусами
Даруємо 19 грн бонусами
Даруємо 30 грн бонусами
Даруємо 22 грн бонусами
Даруємо 27 грн бонусами
Даруємо 30 грн бонусами
Даруємо 14 грн бонусами
Даруємо 22 грн бонусами
Даруємо 10 грн бонусами
Даруємо 22 грн бонусами
Даруємо 21 грн бонусами
Даруємо 31 грн бонусами
Даруємо 29 грн бонусами
Даруємо 33 грн бонусами
Даруємо 41 грн бонусами
Даруємо 16 грн бонусами
Даруємо 10 грн бонусами
Даруємо 27 грн бонусами
Даруємо 8 грн бонусами
Даруємо 8 грн бонусами
Даруємо 33 грн бонусами
Даруємо 30 грн бонусами
Даруємо 36 грн бонусами
Даруємо 41 грн бонусами
Даруємо 8 грн бонусами
Даруємо 9 грн бонусами
Даруємо 30 грн бонусами
Даруємо 18 грн бонусами
Даруємо 13 грн бонусами
Даруємо 19 грн бонусами
Даруємо 16 грн бонусами
Даруємо 36 грн бонусами
Даруємо 10 грн бонусами
Даруємо 5 грн бонусами
Даруємо 6 грн бонусами
Даруємо 28 грн бонусами
Даруємо 45 грн бонусами
Даруємо 27 грн бонусами
Даруємо 10 грн бонусами
Даруємо 24 грн бонусами
Даруємо 3 грн бонусами
Показано від 1 до 48 з 147 (всього сторінок: 4)

Щоб зберігати предмети особистої гігієни, потрібна поличка у ванну кімнату. Площа такого приміщення невелика, тому важливо підібрати виріб, який не буде займати багато місця і дозволить розмістити все необхідне. Такі елементи не тільки функціональні, але й здатні доповнити інтер'єр кімнати. 

Для чого потрібні і які бувають полички у ванну?

Конструкція повинна бути ергономічною, зручною та безпечною. Вона призначена не тільки для покращення зовнішнього вигляду кімнати, але й для забезпечення зручного розміщення речей, зниження вірогідності випадкового падіння ємностей, гігієнічних та косметичних засобів. Додатково такі вироби звільняють місце в приміщенні, яке можна використати для різних цілей.

Моделі відрізняються способом установки та кріплення. Вбудовані варіанти монтують в нішах, проте їх розташування необхідно планувати заздалегідь, під час ремонту. Такі вироби є частиною інтер’єру приміщення та гармонійно його доповнюють. Але вбудовану поличку для ванної неможливо перемістити у випадку, якщо її розміщення було не дуже вдалим.

Більш зручні і поширені навісні моделі. Вони нескладні у монтажі, кріпляться на стінах, можуть мати один або кілька ярусів. Додаткова перевага в тому, що настінні варіанти виготовляються з різних матеріалів. 

Для малих приміщень краще вибирати кутові меблі, а для кімнат більшої площі підійдуть підлогові різновиди. Зазвичай вони встановлюються у вільному кутовому просторі. Можуть кріпитись різними способами. Існують телескопічні моделі, варіанти на присосках, вироби, для монтажу яких потрібні дюбелі.

Види полиць для ванної кімнати в залежності від матеріалу

Меблеві вироби виготовляють з різних матеріалів:

  • пластику. Поширений та бюджетний варіант. Пластикові моделі мають невелику вагу, вони відносно міцні, вологостійкі. Випускаються у різних кольорах, що дає можливість підібрати варіант, який буде гармоніювати з дизайном приміщення. Добре, якщо виріб має невеликі отвори для відведення зайвої води;

  • скла. Відрізняються стильним та витонченим виглядом, їх легко мити. Проте вони дуже делікатні, через необережність можуть розбитися. Тому рекомендується вибирати меблі із більш міцного загартованого скла;

  • металеві. Недорогі моделі з презентабельним зовнішнім виглядом. Основними перевагами їх є міцність та надійність. За такими виробами потрібно постійно доглядати, тому що від води на них залишаються плями;

  • дерева. Можуть використовуватися тільки у приміщеннях з хорошою вентиляцією,  так як матеріал боїться вологості.

Як вибрати полички у ванну?

Найкращим варіантом є універсальні моделі, які здатні гармонійно вписатися в будь-який дизайн. Вибираючи матеріал, необхідно оцінити всі його переваги та недоліки. Для зайнятих людей, які не мають можливості забезпечити належний догляд виробам, краще купувати пластикові полиці у ванну. Тим, хто бажає прикрасити кімнату витонченими і вишуканими меблями, підійдуть скляні або дерев'яні різновиди. Важливо, щоб матеріал був міцним, стійким до перепадів температур та підвищеної вологості.

Також необхідно враховувати інші особливості:

  • не варто перевантажувати конструкцію. Перш ніж купити поличку для ванни, треба поцікавитися, яку максимальну вагу вона може витримати;

  • бажано, щоб кути виробу були заокругленими. Це не тільки покращує зовнішній вигляд атрибута меблів, але й знижує ризик травмування.

Широкий асортимент продукції на сайті магазину Мегабуд дозволяє підібрати варіант, який підійде до будь-якого дизайну. Важливо, щоб конструкція була зручною та дозволяла гармонійно розмістити необхідні предмети та засоби. Консультанти магазину допоможуть підібрати стильну та зручну поличку у ванну будь-якого цінового діапазону, забезпечать швидку її доставку. Для мешканців м. Тульчин діє послуга самовивозу товару з магазинів, адреси яких вказані на сайті.