Даруємо 4 грн бонусами
Даруємо 10 грн бонусами
Даруємо 10 грн бонусами
Даруємо 13 грн бонусами
Даруємо 13 грн бонусами
Даруємо 13 грн бонусами
Даруємо 12 грн бонусами
Даруємо 2 грн бонусами
Даруємо 1 грн бонусами
Даруємо 6 грн бонусами
Даруємо 35 грн бонусами
Даруємо 27 грн бонусами
Даруємо 48 грн бонусами
Даруємо 16 грн бонусами
Даруємо 14 грн бонусами
Даруємо 4 грн бонусами
Даруємо 4 грн бонусами
Даруємо 7 грн бонусами
Даруємо 7 грн бонусами
Даруємо 18 грн бонусами
Номерки 50 мм.
108
Ціна 6.00грн.
Даруємо 1 грн бонусами
Даруємо 6 грн бонусами
Даруємо 13 грн бонусами
Даруємо 9 грн бонусами
Даруємо 6 грн бонусами
Даруємо 9 грн бонусами
Даруємо 1 грн бонусами
Даруємо 4 грн бонусами
Даруємо 4 грн бонусами
Даруємо 32 грн бонусами
Даруємо 12 грн бонусами
Даруємо 65 грн бонусами
Даруємо 1 грн бонусами
Даруємо 1 грн бонусами
Даруємо 2 грн бонусами
Показано від 1 до 8 з 8 (всього сторінок: 1)

Що таке фурнітура до дверей

Складові компоненти дверної фурнітури виконують важливі функції з безпеки конструкції. Вони покращують зовнішній вигляд дверного полотна, та придають їм кращого вигляду. Відсутність ручки, замка чи іншого компонента, не дають можливості на повну використовувати функції дверей. Фурнітура не тільки використовується як закріпний засіб, але і як дизайнерський витвір мистецтва. Щоб повною мірою розуміти значущість фурнітурних аксесуарів, потрібно відчути життя без вмонтованих ручок, вічка, та інших з’єднувальних деталей. Це утруднить користування дверима, але надасть зрозуміти важливість складників. Конструкція, колір та матеріал дверного виробу мають велике значення. Широкий асортимент зовнішніх і внутрішніх дверей дає можливість обрати підхожий варіант. Оскільки двері бувають різної форми, то і дверна фурнітура випускається згідно з розмірами. Якісні та компактні складники, роблять зовнішній вигляд конструкцій гарними та зручними в експлуатації.

Фурнітура дверна – різновиди та особливості використання

Двері, це найперше, що впадає в очі кожному пересічному, та виконує особливу пропускну роль. Вони створюють перше враження про солідність, та смакові якості господарів. Правильно підібрані двері та всі складові механізми до них, роблять користування приємним та позитивним. 

Вони вирізняються за способом відкривання:

  • Розкладні. Міжкімнатні двері – гармошка, складаються з декількох широких смуг ламелей та відповідних шарнірів і кріплень. Вони зручні в установці, та не потребують втручання майстра для їх монтажу. Також дозволяється вибір сторони що відкривається справа чи зліва. Від якості дверей залежить зручність користування. Деякі, низько якісні моделі можуть скрипіти та погано відкриватися, тому важливо приділяти увагу якості. Розкладні двері бувають одно та двостворчаті. Їх встановлюють згідно з розміром дверного отвору.

  • Розпашні. Такий варіант дверей може використовуватись як вхідні та міжкімнатні. Це класичний різновид дверей, для яких потрібен простір у відчиненому стані. Моделі кріпляться на петлі, і встановлюються горизонтально. Вони можуть бути суцільні, або зі вставками скла та пластику. Розпашні двері гарно допомагають зберегти звукоізоляцію та встановлюються з відкриттям в одну або обидві сторони. 

  • Розсувні. Сучасний варіант дверного полотна даної моделі виготовляється з різних матеріалів, таких як пластик, дерево, скло та компоненти. Така конструкція має розсувний механізм в одну зі сторін. Це дуже зручно, коли в приміщенні небагато місця. Конструкція може закриватись та відкриватись автоматично, або вручну. Розсувні двері часто використовують у громадських будівлях, великих магазинах, офісах та центрах, де завжди є обіг людей. Такий варіанти дверей мають бути привабливими, протиударними, вологостійкими та довготривалими. Для подовженого терміну дії дверей потрібно не забувати про якість та надійність складників фурнітури.     

На сьогодні, інтер’єрні рішення дверей має велику різноманітність, тому вибрати найкращий варіант та все для дверей, не складе проблеми навіть самому прискіпливому клієнту. 

Дверна фурнітура купити в Україні

Вхідні та міжкімнатні двері обираються згідно з формою та розмірами дверного проходу. Важливо враховувати зовнішнє облицювання, якість матеріалів полотна, фурнітуру, механізми та загальний дизайн конструкції. Ці складові впливають на термін та умови використання дверей. Для довготривалого застосування, важливо купувати тільки якісні товари, від надійних продавців. Сучасні покупки онлайн дають впевненість придбати безпечні та оригінальні складники швидко та з доставленням на адресу покупця. Різноманітна дверна фурнітура ціна якої відповідає якості знаходиться на сайті інтернет-магазину «mega.vn.ua». Магазин будівельних матеріалів МЕГАБУД пропонує широкий асортимент товарів широкого вжитку. Для замовлення можна зробити вибір на онлайн сторінці потрібну фурнітуру, та через кошик оплатити. Оплата проводиться на карту Приватбанка, розрахунковий рахунок магазину, та післяплату на Новій пошті. Товар доставляється по Україні на поштову адресу клієнта, та по місту Тульчин і його регіону.