Даруємо 29 грн бонусами
Даруємо 5 грн бонусами
Даруємо 9 грн бонусами
Даруємо 10 грн бонусами
Даруємо 10 грн бонусами
Даруємо 10 грн бонусами
Даруємо 4 грн бонусами
Показано від 0 до 0 з 0 (всього сторінок: 0)

Під час ремонту чи будівництва важливо використовувати якісні будівельні матеріали. Від цього залежить, наскільки надійною, міцною та довговічною буде конструкція. Економити в таких випадках не варто, це призведе до додаткових витрат на нові матеріали. А в деяких випадках неякісно виконані роботи можуть навіть спричинити загрозу життю. 

Категорії будівельних матеріалів

В залежності від властивостей та області використання розрізняють кілька категорій продукції для будівництва. До загальнобудівельних матеріалів відносять в'яжучі (цемент, гіпс), стінові (цегла, блоки), а також наповнювачі (пісок, щебінь, керамзит) та різні добавки до бетону і цементу. 

Ще одна категорія - оздоблювальні будматеріали. Це штукатурка, шпаклівка, будівельні грунти, фарби, гіпсокартон, клеючі суміші. Існує також покрівельна й гідроізоляційна продукція. Сюди входять шифер, черепиця, профнастил та інші вироби. 

Категорія будівельних матеріалів для утеплення включає пінопласт, пінополістирол, мінеральну вату. Щоб утеплити фасад будівлі, також необхідні сухі клеючі суміші, армуючі сітки, декоративна штукатурка. Не обійдеться будівництво і без герметиків (піна, силікони, мастики) та кріпильних елементів (метизи, шайби, анкерні болти).

Класифікація будівельних матеріалів за походженням та ступенем готовності

В залежності від походження матеріали бувають:

 • природні. Щоб їх отримати, використовують природну сировину. Це торф, деревина, асфальт, натуральний камінь;

 • штучні. Для виготовлення продукції використовується як натуральна, так і штучна сировина. В процесі виробництва структура матеріалу повністю змінюється, він набуває необхідних характеристик. До цієї категорії відносять залізобетон, цеглу, скло, цемент.  

За ступенем готовності продукція поділяється на:

 • будматеріали. Вироби, які потребують обробки перед використанням - ущільнення, розпилювання, змішування з водою. Сюди відносять цемент, пісок, цеглу, різні розчини, природний камінь;

 • будівельні вироби. Готові елементи, які необхідно тільки змонтувати і закріпити. Це можуть бути збірні панелі із залізобетону, санітарно-технічна продукція, віконні, дверні блоки.

На що звернути увагу при виборі будівельних матеріалів

Купуючи продукцію, необхідно враховувати деякі важливі особливості. Товари, представлені в магазині будівельних матеріалів, повинні бути:

 • довговічними. Такі вироби коштують дорожче, але при їх використанні рідше потребуються ремонтні роботи;

 • морозостійкими. Особливо важливий цей показник для регіонів з частими змінами кліматичних умов. Властивості матеріалу повинні зберігатися при замерзанні і відтаюванні;

 • ремонтопридатними. Від цього залежить можливість ремонту та повернення виробу до придатного для подальшої експлуатації стану;

 • вологостійкими. Особливо важливо це, якщо планується зведення споруди в регіонах з частими опадами.

Продукція, представлена у каталозі магазину Мегабуд, міцна, довговічна, відповідає всім необхідним вимогам. Щоб не помилитися при виборі, варто замовити зворотній зв'язок і проконсультуватися з фахівцями, які допоможуть купити будівельні матеріали з відповідним характеристиками. 

Клієнти магазину мають змогу: 

 • ознайомитися з фото та описом продукції;

 • вибрати зручний спосіб оплати;

 • придбати продукцію у розстрочку; 

 • отримати знижку, якщо сума замовлення значна (обговорюється індивідуально).

Товар можна вивезти самостійно або замовити доставку Новою чи Укрпоштою, попередньо уточнивши його наявність. Вартість послуги залежить від тарифів перевізника. На сайті діє система знижок, проводяться акції, що дає можливість зекономити кошти.