Даруємо 4 грн бонусами
Даруємо 9 грн бонусами
Даруємо 2 грн бонусами
Показано від 0 до 0 з 0 (всього сторінок: 0)

Сучасні забудовники, будуючи малоповерхові чи промислові будівлі, віддають перевагу стіновим блокам, здатним замінити цеглу. Вони мають різні розміри, властивості, відрізняються сферою застосування та ціною. Від фізико-хімічних характеристик матеріалів залежить мікроклімат приміщення, здатність конструкції витримувати навантаження.

Призначення блоків для будівництва 

Вироби можуть бути конструкційними, теплоізоляційними, перегородковими й декоративними. За допомогою конструкційних зводять несучі стіни будівлі. Вони відрізняються високою міцністю, але меншою теплопровідністю, тому виникає необхідність додаткового облицювання стіни. 

Теплоізоляційні вироби забезпечують додатковий захист споруди в суворих кліматичних умовах. Будівельні блоки призначені для збереження комфортної температури в приміщенні, можуть використовуватися в вигляді утеплювача для подвійних стін.

Також існують конструкційно-теплоізоляційні моделі, що поєднують характеристики попередніх варіантів, мають високу міцність і гарну теплопровідність. Призначені для малоповерхового будівництва, зведення міжкімнатних перегородок. 

Перегородкові вироби ділять загальний простір на окремі приміщення. Відрізняються меншою товщиною, порівняно з конструкційними. Декоративні елементи різної фактури та кольору використовуються для оздоблення фасаду.

Види блоків будівельних 

Якість споруди залежить від матеріалу, з якого вона побудована. В сучасному будівництві використовується безліч матеріалів з унікальними властивостями:

  • газоблок, який здатен добре утримувати тепло. Використання пористого матеріалу дозволяє зекономити на будівництві, так як коштує він дешевше, в порівнянні з цеглою. Завдяки невеликій вазі блоків зменшується навантаження на фундамент. Теплоізоляційні властивості матеріалу позбавляють від необхідності додаткового утеплення споруди. Будівельні блоки стійкі до вогню, забезпечують якісну звукоізоляцію, добре пропускають повітря;

  • відсівоблок. Призначений для швидкого зведення споруд без значних фінансових витрат. Для його виготовлення використовують крупнозернистий пісок, відсів щебеню, цементу. За допомогою вібропресування виробу забезпечують певну форму. Матеріал міцний та екологічний, відрізняється стійкістю до морозів і вогню.

Також в залежності від цілей можуть використовуватися блоки:

  • пінобетонні. Такі будівельні блоки є різновидом пористого бетону. Виготовляються з додаванням піноутворювачів, відрізняються своєю легкістю. Підходять для зведення будівель до 3 поверхів; 

  • керамічні. Підходять для будинків будь-якої поверховості. З них будують зовнішні й внутрішні несучі стіни, перегородки. У виробів є наскрізні порожнечі, що забезпечує їх легкість;

  • керамзитобетонні. Використовуються в будівництві господарських будівель, огорож, перегородок. Мають невелику вагу, підвищені теплозберігаючі властивості. 

Як вибрати блоки для будівництва 

При покупці такої продукції необхідно звернути увагу на:

  • щільність. Зі збільшенням цього параметру збільшується здатність блоків витримувати навантаження, підвищується теплопровідність;

  • вогнестійкість. Конструкція повинна витримувати тривале горіння. Для підвищення такого показника додатково використовують спеціальні розчини;

  • розміри. Єдиних стандартів не існує. Вироби виготовляють в різних типорозмірах. Для несучих стін оптимально – 600*300*200 мм.

Важливо купувати будівельні блоки перевірених виробників, які забезпечують повний контроль процесу їх виготовлення. Широкий вибір продукції пропонує магазин Мегабуд. Щоб знайти необхідний товар, рекомендується скористатись зручним пошуком. Перейшовши на сторінку обраної позиції, можна ознайомитись з характеристиками, описом, фото товару. Команда компанії забезпечить швидку доставку замовлення, є можливість самовивозу з магазинів м. Тульчин.