Даруємо 69 грн бонусами
Даруємо 76 грн бонусами
Даруємо 99 грн бонусами
Даруємо 98 грн бонусами
Даруємо 135 грн бонусами
Даруємо 163 грн бонусами
Даруємо 93 грн бонусами
Даруємо 166 грн бонусами
Даруємо 138 грн бонусами
Даруємо 140 грн бонусами
Даруємо 196 грн бонусами
Даруємо 35 грн бонусами
Даруємо 71 грн бонусами
Мийка нерж 7549 0.8мм 022781
55712
1
Ціна 1775.00грн.
Даруємо 50 грн бонусами
Даруємо 38 грн бонусами
Даруємо 43 грн бонусами
Даруємо 51 грн бонусами
Даруємо 43 грн бонусами
Даруємо 50 грн бонусами
Даруємо 45 грн бонусами
Даруємо 50 грн бонусами
Даруємо 49 грн бонусами
Даруємо 66 грн бонусами
Даруємо 31 грн бонусами
Даруємо 45 грн бонусами
Даруємо 38 грн бонусами
Даруємо 51 грн бонусами
Даруємо 51 грн бонусами
Даруємо 50 грн бонусами
Даруємо 56 грн бонусами
Даруємо 57 грн бонусами
Даруємо 69 грн бонусами
Даруємо 446 грн бонусами
Даруємо 133 грн бонусами
Даруємо 188 грн бонусами
Даруємо 162 грн бонусами
Даруємо 86 грн бонусами
Даруємо 113 грн бонусами
Даруємо 178 грн бонусами
Даруємо 149 грн бонусами
Даруємо 139 грн бонусами
Даруємо 167 грн бонусами
Даруємо 52 грн бонусами
Даруємо 64 грн бонусами
Даруємо 12 грн бонусами
Даруємо 25 грн бонусами
Даруємо 35 грн бонусами
Показано від 1 до 48 з 98 (всього сторінок: 3)

Якою має бути мийка на кухню

Процес миття посуду напряму залежить від облаштування місця. Комфортно, коли мийка для кухні продумана. Мова йде про матеріал, кількість чаш, функціональність. 

Перш за все потрібно визначитись з формою та габаритами:

 • Кругла форма признана за класику. Круглі кухонні мийки універсальні. При однаковому розмірі мають найбільший об'єм серед аналогів. Вони найпростіші в догляді. Проте у таких мала або зовсім відсутня додаткова поверхня. 

 • Квадратні умивальники на кухню найрозповсюдженіші. Вважаються місткіми. Можуть складатися з декількох чаш та додаткової площини для сушіння чистого посуду. 

 • Прямокутні кухонні раковини - практичні, але для монтажу потребують велику стільницю. Таку не варто встановлювати поперек.

 • Кутова кухонна мийка - має, скоріше, вигляд трапеції. Оптимальна для маленьких кухонь та кутового розміщення. Проте місткість таких менше за попередні і асортимент менше. 

 • Нестандартні форми - це незвичайний умивальник на кухню, що має декілька крил і чаш по боках. Краще їх застосовувати для великих кухонь. 

Виробники пропонують різні за складом варіанти з чашами от однієї до чотирьох. Це зручно, тому що в одну складається брудний посуд, в іншій - миється. Менші - для омивання фруктів та складання чистого посуду. Підбір розміру треба робити з урахуванням відступів від краю стільниці - мінімум 5 см. Глибина чаши має бути не менше 20 см. Це вимога до основної. 

З яких матеріалів краще купити мийку для кухні

Передбачений тип монтажу впливає на зовнішній вигляд мийки. На практиці доступні такі варіанти:

 1. Накладні - раковини для кухні, які накладаються на модульні меблі. Монтаж швидкий, простий. Проте треба звернути увагу на захист стиків від протікання. Специфічні, підходять не під всі гарнітури. 

 2. Врізна - мойка кухонна, що вставляється у підготовлений отвір у стільниці. Він вирізається площею під чашу та робочу поверхню. Кріплення відбувається завдяки виступаючим краям над поверхнею. Такі виглядають стильно, проте трохи складніші у монтажі. 

 3. Підстільні - таку купити мийку на кухню вигідно людям, які ретельно дбають про гігієну в приміщенні. Вона монтується нижче основного рівня стільниці. Дизайн привабливий, але складний монтаж. 

 4. Вбудовані - таку купити кухону мийку краще у великому розмірі. Виглядає ефектно. Встановлюється у рівень із стільницею, тому підгонка вимагає багато часу та професіоналізму. 

Різноманіття матеріалів дозволяє зробити вироби з різною естетичною привабливістю та практичністю. Наприклад:

 • Нержавіюча сталь - найрозповсюдженіший матеріал, який виготовляється зі сталі 72%, хрому та нікелю. Це найміцніші варіанти. Надійність та витривалість залежить від товщини металу. Купити мийку кухону краще з параметрами металу від 1 до 2 мм. Є пропозиції з більшою товщиною. Чим товще сталь, тим надійніше себе веде виріб, та на такий допускається установка потужного змішувача. Щоб знизити шумове навантаження, обирайте варіанти з шумопоглинаючою функцією. Але за такою потрібен ретельний догляд, тому що на ній залишаються сліди крапель води.

 • Штучний камінь - це композитна мойка кухонна, купити яку вийде дорожче за попередній варіант. Однак має цікавий склад: кварцовий пісок, крихти мармуру, акрилові смоли. Відрізняється міцністю, на матеріалі взагалі не видно забруднень. Сировина не вбирає запахів, має звукопоглинаючий ефект. Але ціна мийки на кухню такого формату відноситься до преміум категорії. Також матеріал здатний поглинати харчовий фарбник. Часом залишаються сліди від контакту з гарячими поверхнями посуду. 

 • Граніт - суміш з гранітної крихти з використанням додаткових полімерів. Така захоплююча зовні та практична в роботі. Витримує навантаження, витривала. Це характерно для моделей з часткою гранітної речовини понад 80%. Гранітна - найдорожча мийка на кухню, ціна якої максимальна в категорії. Вага також вражає: понад 20 кг, тому монтаж таких потребує професійних навичок. 

Де купити умивальник кухонний з доставкою

Величезний вибір мийок представлений в магазині МЕГАБУД. Наші магазини можна відвідати в місті Тульчин або ознайомитися з асортиментом на сайті. Користуючись електронним каталогом, обирайте оптимальну модель. Користуючись стримуючим фільтром, задавайте параметри. За додатковою інформацією звертайтесь до менеджера прямо зі сторінки з товаром. Ми приймаємо готівкові та безготівкові платежі. Посилки відправляємо відомими перевізниками, а по району доставляємо замовлення власним транспортом.