Даруємо 150 грн бонусами
Даруємо 266 грн бонусами
Даруємо 260 грн бонусами
Даруємо 163 грн бонусами
Даруємо 241 грн бонусами
Даруємо 91 грн бонусами
Даруємо 253 грн бонусами
Мийка Lidz LH5050T 43022
50394
1
Ціна 3618.00грн.
Даруємо 343 грн бонусами
Даруємо 124 грн бонусами
Мийка нерж 7549 0.8мм 022781
55712
1
Ціна 1775.00грн.
Даруємо 61 грн бонусами
Даруємо 88 грн бонусами
Даруємо 62 грн бонусами
Даруємо 90 грн бонусами
Даруємо 64 грн бонусами
Даруємо 64 грн бонусами
Даруємо 72 грн бонусами
Даруємо 113 грн бонусами
Даруємо 85 грн бонусами
Даруємо 52 грн бонусами
Даруємо 66 грн бонусами
Даруємо 75 грн бонусами
Даруємо 88 грн бонусами
Даруємо 60 грн бонусами
Даруємо 79 грн бонусами
Даруємо 88 грн бонусами
Даруємо 86 грн бонусами
Даруємо 103 грн бонусами
Даруємо 115 грн бонусами
Даруємо 53 грн бонусами
Даруємо 79 грн бонусами
Даруємо 67 грн бонусами
Даруємо 88 грн бонусами
Даруємо 98 грн бонусами
Даруємо 98 грн бонусами
Даруємо 99 грн бонусами
Даруємо 121 грн бонусами
Даруємо 233 грн бонусами
Даруємо 328 грн бонусами
Даруємо 283 грн бонусами
Даруємо 311 грн бонусами
Даруємо 137 грн бонусами
Даруємо 226 грн бонусами
Мийка H5245 Brush 35386
51849
0
Ціна 3227.00грн.
Даруємо 259 грн бонусами
Даруємо 244 грн бонусами
Даруємо 241 грн бонусами
Даруємо 264 грн бонусами
Даруємо 112 грн бонусами
Даруємо 207 грн бонусами
Показано від 1 до 48 з 102 (всього сторінок: 3)

Якою має бути мийка на кухню

Процес миття посуду напряму залежить від облаштування місця. Комфортно, коли мийка для кухні продумана. Мова йде про матеріал, кількість чаш, функціональність. 

Перш за все потрібно визначитись з формою та габаритами:

 • Кругла форма признана за класику. Круглі кухонні мийки універсальні. При однаковому розмірі мають найбільший об'єм серед аналогів. Вони найпростіші в догляді. Проте у таких мала або зовсім відсутня додаткова поверхня. 

 • Квадратні умивальники на кухню найрозповсюдженіші. Вважаються місткіми. Можуть складатися з декількох чаш та додаткової площини для сушіння чистого посуду. 

 • Прямокутні кухонні раковини - практичні, але для монтажу потребують велику стільницю. Таку не варто встановлювати поперек.

 • Кутова кухонна мийка - має, скоріше, вигляд трапеції. Оптимальна для маленьких кухонь та кутового розміщення. Проте місткість таких менше за попередні і асортимент менше. 

 • Нестандартні форми - це незвичайний умивальник на кухню, що має декілька крил і чаш по боках. Краще їх застосовувати для великих кухонь. 

Виробники пропонують різні за складом варіанти з чашами от однієї до чотирьох. Це зручно, тому що в одну складається брудний посуд, в іншій - миється. Менші - для омивання фруктів та складання чистого посуду. Підбір розміру треба робити з урахуванням відступів від краю стільниці - мінімум 5 см. Глибина чаши має бути не менше 20 см. Це вимога до основної. 

З яких матеріалів краще купити мийку для кухні

Передбачений тип монтажу впливає на зовнішній вигляд мийки. На практиці доступні такі варіанти:

 1. Накладні - раковини для кухні, які накладаються на модульні меблі. Монтаж швидкий, простий. Проте треба звернути увагу на захист стиків від протікання. Специфічні, підходять не під всі гарнітури. 

 2. Врізна - мойка кухонна, що вставляється у підготовлений отвір у стільниці. Він вирізається площею під чашу та робочу поверхню. Кріплення відбувається завдяки виступаючим краям над поверхнею. Такі виглядають стильно, проте трохи складніші у монтажі. 

 3. Підстільні - таку купити мийку на кухню вигідно людям, які ретельно дбають про гігієну в приміщенні. Вона монтується нижче основного рівня стільниці. Дизайн привабливий, але складний монтаж. 

 4. Вбудовані - таку купити кухону мийку краще у великому розмірі. Виглядає ефектно. Встановлюється у рівень із стільницею, тому підгонка вимагає багато часу та професіоналізму. 

Різноманіття матеріалів дозволяє зробити вироби з різною естетичною привабливістю та практичністю. Наприклад:

 • Нержавіюча сталь - найрозповсюдженіший матеріал, який виготовляється зі сталі 72%, хрому та нікелю. Це найміцніші варіанти. Надійність та витривалість залежить від товщини металу. Купити мийку кухону краще з параметрами металу від 1 до 2 мм. Є пропозиції з більшою товщиною. Чим товще сталь, тим надійніше себе веде виріб, та на такий допускається установка потужного змішувача. Щоб знизити шумове навантаження, обирайте варіанти з шумопоглинаючою функцією. Але за такою потрібен ретельний догляд, тому що на ній залишаються сліди крапель води.

 • Штучний камінь - це композитна мойка кухонна, купити яку вийде дорожче за попередній варіант. Однак має цікавий склад: кварцовий пісок, крихти мармуру, акрилові смоли. Відрізняється міцністю, на матеріалі взагалі не видно забруднень. Сировина не вбирає запахів, має звукопоглинаючий ефект. Але ціна мийки на кухню такого формату відноситься до преміум категорії. Також матеріал здатний поглинати харчовий фарбник. Часом залишаються сліди від контакту з гарячими поверхнями посуду. 

 • Граніт - суміш з гранітної крихти з використанням додаткових полімерів. Така захоплююча зовні та практична в роботі. Витримує навантаження, витривала. Це характерно для моделей з часткою гранітної речовини понад 80%. Гранітна - найдорожча мийка на кухню, ціна якої максимальна в категорії. Вага також вражає: понад 20 кг, тому монтаж таких потребує професійних навичок. 

Де купити умивальник кухонний з доставкою

Величезний вибір мийок представлений в магазині МЕГАБУД. Наші магазини можна відвідати в місті Тульчин або ознайомитися з асортиментом на сайті. Користуючись електронним каталогом, обирайте оптимальну модель. Користуючись стримуючим фільтром, задавайте параметри. За додатковою інформацією звертайтесь до менеджера прямо зі сторінки з товаром. Ми приймаємо готівкові та безготівкові платежі. Посилки відправляємо відомими перевізниками, а по району доставляємо замовлення власним транспортом.