Даруємо 21 грн бонусами
Даруємо 21 грн бонусами
Даруємо 21 грн бонусами
Даруємо 21 грн бонусами
Даруємо 21 грн бонусами
Даруємо 24 грн бонусами
Даруємо 22 грн бонусами
Даруємо 24 грн бонусами
Даруємо 22 грн бонусами
Даруємо 22 грн бонусами
Даруємо 22 грн бонусами
Даруємо 22 грн бонусами
Даруємо 22 грн бонусами
Даруємо 18 грн бонусами
Даруємо 19 грн бонусами
Даруємо 22 грн бонусами
Даруємо 19 грн бонусами
Даруємо 25 грн бонусами
Даруємо 27 грн бонусами
Даруємо 23 грн бонусами
Даруємо 23 грн бонусами
Даруємо 18 грн бонусами
Даруємо 25 грн бонусами
Показано від 1 до 48 з 158 (всього сторінок: 4)

Ламінат: яких типів буває покриття для підлоги

Останнім часом неможливо уявити сучасний ремонт приміщення для перебування людей без використання ламінату. Він виглядає стильно, на нього наноситься зображення будь-яких типів покриттів. Ламінат на підлогу монтується просто. Він стійкий до пошкоджень, характеризується оптимальною вартістю. 

Перше, на що треба звернути увагу - це:

  • Назва виробника. У цій галузі також є лідери. Не обов'язково максимальна вартість гарантує відміну якість. 

  • Купити ламінат можна у будь-якому кольорі. Зазвичай використовують ідентичні малюнки та кольори відповідні до деревини, кафелю, паркету та ін. Додає переконливості об'ємна текстура.

  • Ціна ламінату напряму залежить від його якості, що визначає допустимі умови експлуатації та стійкість до механічних пошкоджень. 

Яким буває ламінат: ціна в залежності від зносостійкості

Це один з ключових показників якості. Він впливає на термін експлуатації виробу та спосіб користування. Існує чітко визначений регламент щодо класифікації зносостійкості. Усі виробники орієнтуються на ці норми. Вони визначаються за такими характеристиками: поглинання звуку, стирання поверхні, стійкість до вологи, змога протистояти ударам. В результаті поділяється на 4 класи ламінат на підлогу. Ціни суттєво змінюються прямо пропорційно зміні класу зносостійкості:

  • 31 клас - найнижчий, використовують для кімнат з мінімальним навантаженням. Це може бути спальня або комора.

  • 32 клас - придатний для усних кімнат квартири, зазвичай вкладається в кабінетах та офісах. Здатний відслужити понад 15 років. 

  • 33 клас - такий має ламінат для підлоги, розрахований на частих відвідувачів. Він витримує високу прохідність, стійкий до стирання та фізичного навантаження. Залишається придатним та привабливим понад 20 років. 

  • 34 клас - найстійкіший ламінат, підлога під яким належить комерційним приміщенням. Такий експлуатують активно, навантажують максимально. 

Не для всіх приміщень раціонально використовувати ламінат. Вартість значна, проте не виправдовуються очікування, якщо не врахувати деякі принципи. Є сенс відмовитись від такого покриття в коридорі та на кухні, тому що в цих містах максимальна прохідність в квартирі. В коридорі постійний контакт з брудним взуттям, тому поверхня полу постійно царапається піском. Залишки снігу та вологи негативно впливають на його стан, особливо якщо мокре взуття стоїть довго на одному й тому ж самому місці. Для цих приміщень використовують покриття із показником зносостійкості більше 33. Додатково звертайте увагу на пропозиції з фасадами. Вони захистять від проникнення вологи в середину замків. 

Ламінат від виробника: як обрати правильний розмір

Є три показники в розмірах: ширина, висота та товщина. Перші два параметри є площинними, та потрібні для визначення потреби у кількості одиниць для покриття площі приміщення. Показник товщини впливає на зручності та термін служби. Чим товще вироб, тим він тепліше взимку, тим він більш здатний витримувати вагу тяжких меблів. Для домашнього користування достатньо купити ламінат у Києві або інших містах з показником 8 мм. Тонкі екземпляри погано поглинають вібрацію від ходьби, з часом починають скрипіти місця зчеплень. 

Інноваційні технології виробництва досягли майстерності пропонувати вологостійкий ламінат. Каталог магазину МЕГАБУД пропонує різні варіанти на вибір, а продавці допомагають врахувати особливості приміщення для вибору оптимальної моделі. У вологостійких моделях застосовують ПВХ (пластикова) основа, що не пропускає воду. У дерев'яних виробах достатньо щільності речовини 900 кг/м3, щоб не вступити в реакцію з водою протягом 3-х годин. 

Звертайте увагу на показник вмісту формальдегіду, що позначається маркером Е1, якщо виріб пройшов екологічну перевірку. В МЕГАБУД вас ознайомлять з переліком таких пропозицій, безпечних для дітлахів.

Де купити ламінат: ціна в інтернеті

Сертифіковану продукцію з гарантією будівельного та побутового напрямків рекомендуємо придбати в мережі магазинів МЕГАБУД. Ми представлені в онлайн та оффлайн форматах. Відвідайте наші точки продажів у Тульчині, Вінницька область. Ми доступні в інтернеті, де вказуються актуальні ціни, де оформити замовлення можна через кошик або за допомогою менеджера. Проводьте розрахунок карткою, переказом на поточний рахунок. Відправляємо замовлення в інші міста країни Новою Поштою та УкрПоштою. Приймаємо післяплату.