Даруємо 722 грн бонусами
Даруємо 380 грн бонусами
Даруємо 212 грн бонусами
Даруємо 8 грн бонусами
Даруємо 14 грн бонусами
Даруємо 6 грн бонусами
Даруємо 54 грн бонусами
Даруємо 17 грн бонусами
Даруємо 12 грн бонусами
Даруємо 7 грн бонусами
Даруємо 9 грн бонусами
Даруємо 12 грн бонусами
Даруємо 21 грн бонусами
Даруємо 28 грн бонусами
Даруємо 7 грн бонусами
Даруємо 14 грн бонусами
Даруємо 8 грн бонусами
Даруємо 6 грн бонусами
Даруємо 17 грн бонусами
Даруємо 9 грн бонусами
Даруємо 10 грн бонусами
Даруємо 7 грн бонусами
Даруємо 19 грн бонусами
Обприскувач 5л ручний
61788
1
Ціна 471.00грн.
Даруємо 11 грн бонусами
Даруємо 19 грн бонусами
Даруємо 64 грн бонусами
Даруємо 62 грн бонусами
Даруємо 66 грн бонусами
Даруємо 54 грн бонусами
Даруємо 59 грн бонусами
Даруємо 63 грн бонусами
Даруємо 58 грн бонусами
Даруємо 51 грн бонусами
Даруємо 52 грн бонусами
Даруємо 12 грн бонусами
Даруємо 13 грн бонусами
Даруємо 8 грн бонусами
Даруємо 8 грн бонусами
Даруємо 8 грн бонусами
Даруємо 18 грн бонусами
Даруємо 11 грн бонусами
Даруємо 11 грн бонусами
Даруємо 4 грн бонусами
Даруємо 7 грн бонусами
Даруємо 3 грн бонусами
Показано від 1 до 48 з 161 (всього сторінок: 4)

На боротьбу зі шкідниками садівникам доводиться витрачати багато часу. При цьому використовуються різноманітні хімікати, для розпилення яких потрібен спеціальний інструмент. Позбутися шкідників можна і вручну, але такий спосіб складний і не завжди ефективний. Для того, щоб полегшити роботу, варто купити обприскувач. Таке обладнання випускається в різних видах, застосовується не тільки в садах, але й в городах, теплицях. 

Призначення і принцип роботи оприскувача

Пристрої використовуються для підживлення рослин, покращення їх росту. Не завжди грунт містить необхідні для насаджень корисні речовини, тому виникає потреба компенсувати цю нестачу. Також завдяки розпиленню спеціальних розчинів можна позбутися бактерій, які викликають різні хвороби, погіршують якість врожаю. Пристосування дозволяє рівномірно розподілити речовину, вона потрапляє в важкодоступні місця і надійно утримується на листі.

Обприскувачі допомагають боротися зі шкідниками, які дуже шкодять рослинам. Під час посухи таке обладнання використовується для розпилення води. Це забезпечує насадженням достатню кількість вологи для росту. 

Незалежно від виду обладнання, працює воно однаково. Спочатку відбувається закачування повітря всередину конструкції, після чого воно викидається назовні із захопленням рідини. Ємність, куди закачується повітря, може бути окремою, або містити хімічну речовину чи воду. Перший варіант більш безпечний, так як в разі поломки хімікати залишаються всередині пристрою. 

Також пристосування має шланг, який приєднується до резервуара. Через нього поступає рідина. А для виходу струменю призначене сопло. Конструкція також містить фільтр, від якості роботи якого залежить термін експлуатації обладнання.

Акумуляторні оприскувачі 

За нагнітання тиску у такому приладі відповідає акумуляторна батарея, яка вмонтована в корпус. Заряду акумулятора вистачає на 3-6 годин розпилювання. При цьому створюється потужний струмінь, що дозволяє обприскувати високі рослини. Найчастіше такі моделі мають об'єм 15-20 л, хоча зустрічаються невеликі різновиди (5 л).

Акумуляторне обладнання дуже поширене завдяки: 

 • високій швидкості роботи;

 • можливості зекономити робочий розчин;

 • рівномірному розпиленню;

 • тривалому періоду автономної роботи.

Бензинові обприскувачі

Якщо необхідна обробка верхівок дерев, рекомендується звернути увагу на пристрої на бензині. Вони відрізняються більшою силою потоку, що дає можливість здійснювати обприскування на висоті, обробляти великі ділянки.

Об’єм бака таких моделей 12-20 л. Функціонування пристрою забезпечує бензиновий двигун. Штанга, з якої виштовхується рідина, ширша, ніж у акумуляторних варіантів. 

Переваги бензинових обприскувачів: 

 • продуктивність. Пристрої мають потужний двигун, тому за короткий час виштовхується велика кількість рідини. Таке пристосування, на відміну від акумуляторного, дозволяє обробити ділянку більшої площі за той же час;

 • багатофункціональність. Патрубок великого діаметра дає можливість розширити функціонал обладнання. Його використовують як сівалку, з допомогою оприскувача прибирають сніг чи листя з автомобіля;

 • функція розпилення порошку. Це забезпечується спеціальною форсункою;

 • можливість дозаправки. Акумуляторні моделі потребують мережі для цього, а в бензиновий пристрій пальне можна долити в будь-якому місці.

Особливості вибору обприскувачів

Вибираючи пристрій, необхідно звернути увагу на деякі особливості:

 • довжина трубки. Від цього залежить, як далеко дістане пристосування. Трубка більшої довжини полегшить обробку дерев;

 • ширина сопла. Чим більший показник, тим більшу площу можна обробити. Якщо планується точкова обробка рослин, то краще вибирати вужчі моделі;

 • дальність викиду рідини. Пристосування з високим показником варто купувати для обприскування великих ділянок чи високих дерев. Додаткова перевага - можливість регулювати натиск.

Щоб купити оприскувач з офіційною гарантією виробника, варто відвідати сайт магазину Мегабуд. Компанія забезпечує доставку товару в м. Тульчин і навколишні населені пункти. Вартість послуги розраховується в залежності від відстані. Також мешканці Тульчина можуть забрати товар самостійно. Адреси магазинів вказані на сайті.