Даруємо 324 грн бонусами
Даруємо 205 грн бонусами
Даруємо 208 грн бонусами
Даруємо 192 грн бонусами
Даруємо 314 грн бонусами
Даруємо 145 грн бонусами
Даруємо 198 грн бонусами
Даруємо 161 грн бонусами
Даруємо 140 грн бонусами
Даруємо 156 грн бонусами
Даруємо 144 грн бонусами
Даруємо 157 грн бонусами
Даруємо 145 грн бонусами
Даруємо 132 грн бонусами
Даруємо 186 грн бонусами
Даруємо 228 грн бонусами
Даруємо 158 грн бонусами
Даруємо 210 грн бонусами
Даруємо 228 грн бонусами
Даруємо 228 грн бонусами
Даруємо 143 грн бонусами
Даруємо 181 грн бонусами
Даруємо 198 грн бонусами
Даруємо 201 грн бонусами
Даруємо 143 грн бонусами
Даруємо 184 грн бонусами
Даруємо 60 грн бонусами
Унітаз ДАЧНИЙ, МАКИ 1133
26207
5
Ціна 1500.00грн.
Даруємо 89 грн бонусами
Даруємо 263 грн бонусами
Даруємо 272 грн бонусами
Даруємо 250 грн бонусами
Даруємо 8 грн бонусами
Даруємо 152 грн бонусами
Даруємо 127 грн бонусами
Даруємо 153 грн бонусами
Даруємо 231 грн бонусами
Даруємо 226 грн бонусами
Даруємо 273 грн бонусами
Даруємо 183 грн бонусами
Даруємо 251 грн бонусами
Даруємо 248 грн бонусами
Показано від 1 до 48 з 87 (всього сторінок: 2)

Зручний унітаз від онлайн-магазину Mega

Туалети повинні бути зручними для користувачів місцями, обладнаними сучасною сантехнікою. Для цього радимо купити унітаз в будівельному магазині Мегабуд. Тут пропонуємо гарний вибір товарів від виробника, призначених для комфортного використання. Важливо правильно вибрати виріб для довгої експлуатації. З цією метою радимо звернути увагу на такі особливості пристрою:

  • якісний матеріал, фаянс або порцеляна належного гатунку

  • щільність прилягання бачка до основи виробу

  • надійність арматури, кнопки змиву, механізму набору води

  • відсутність розбризкування вологи при використанні

  • функціональна досконалість для змивання з першого разу

  • стільчак та кришка з досконалим кріпленням

Якщо ці та інші важливі параметри збережено при виготовленні виробником, то замовник отримає гарний товар. Щоб без марних витрат часу якісний унітаз купити радимо звернутися до наших ввічливих менеджерів. Вони підкажуть деталі, в яких зацікавлені клієнти, проведуть безкоштовну консультацію. Слідуючи їхнім порадам, замовникам буде не складно знайти сантехнічне обладнання для туалету. Завдяки сучасним технологіям виробництва та конкуренції між постачальниками маємо вигідні пропозиції. На фінансовий або порцеляновий унітаз ціна приємно здивує покупця. Також існує система бонусних балів та знижок для постійних або гуртових клієнтів магазину. Команда підтримки сайту на сторінках постійно оновлює та розширює асортимент товарів. У докладному каталозі за допомогою категорій та зручного фільтру користувач побачить лише необхідні дані. Корисна інформація допоможе зробити точний вибір обладнання, яке задовольнить технічні та естетичні вимоги. Адже виріб повинен не тільки служити за призначенням, але ще й бути привабливим. Невисока ціна унітазів у нашому магазині є лише одним з привабливих моментів. Ці якісні товари виготовлені з міцного матеріалу, їх дизайн приємний на вигляд. Сантехніка з Мегабуду прослужить довго, надійно та безпечно своїм власникам. 

Чи виправдана ціна унітаза його корисними якостями?

Сертифіковане сантехнічне обладнання відрізняється гігієнічністю, довгою експлуатацією. Також воно має естетичний вигляд, надійну арматуру набору води та змивання. Монтаж виробів, замовлених через сайт Mega, виконуються без надмірних зусиль та втрат часу. Обслуговування виробів не потребує дорогих засобів, вимагає мінімум знань. Тому гарний унітаз купити Київ, Одеса, Львів та інші населені пункти України бажають у Мегабуді. Тут цінують кожного клієнта, створюють умови для точного вибору потрібних покупцеві товарів. Замовлене у нас обладнання ретельно перевіряється перед відправкою отримувачеві. Адже команда магазину цінує добру репутацію та позитивні відгуки покупців про нашу продукцію. Замовники впевнені в отриманні товарів, що задовольнять їхні уподобання та будуть служити довго.

Як купити унітаз недорого в Мегабуді?

Вироби від перевірених виробників на сайті нашого магазину клієнти купують без марних витрат часу. Після оформлення заявки товари треба оплатити зручним для користувача методом. Це може бути післяплата, переказ на карту ПриватБанка або на розрахунковий рахунок. Доставляти посилки можуть Укрпошта або Нова Пошта. Ці транспортні компанії надають код трекінгу для відстеження етапів переміщення замовлених товарів. Також унітаз купити можливо з самовивозом із нашої точки видачі. Постійні та гуртові клієнти отримують приємні знижки та програму накопичення бонусів лояльності. Магазин Мегабуд є прямим представником відомих у світі компаній, пропонує вигідні цінові пропозиції покупцям. Користувачі знаходять потрібні їм категорії товарів у режим онлайн без переплат. Вони цінують ввічливе та компетентне обслуговування команди підтримки сайту.