Даруємо 35 грн бонусами
Даруємо 48 грн бонусами
Даруємо 42 грн бонусами
Даруємо 44 грн бонусами
Даруємо 37 грн бонусами
Даруємо 46 грн бонусами
Даруємо 22 грн бонусами
Даруємо 48 грн бонусами
Даруємо 46 грн бонусами
Даруємо 16 грн бонусами
Даруємо 32 грн бонусами
Даруємо 24 грн бонусами
Даруємо 18 грн бонусами
Даруємо 15 грн бонусами
Даруємо 22 грн бонусами
Даруємо 42 грн бонусами
Даруємо 32 грн бонусами
Даруємо 46 грн бонусами
Даруємо 43 грн бонусами
Даруємо 39 грн бонусами
Даруємо 10 грн бонусами
Даруємо 50 грн бонусами
Даруємо 48 грн бонусами
Даруємо 22 грн бонусами
Даруємо 15 грн бонусами
Даруємо 44 грн бонусами
Даруємо 34 грн бонусами
Даруємо 27 грн бонусами
Даруємо 22 грн бонусами
Даруємо 37 грн бонусами
Даруємо 32 грн бонусами
Даруємо 21 грн бонусами
Даруємо 32 грн бонусами
Даруємо 47 грн бонусами
Даруємо 30 грн бонусами
Даруємо 15 грн бонусами
Даруємо 19 грн бонусами
Даруємо 26 грн бонусами
Даруємо 35 грн бонусами
Даруємо 54 грн бонусами
Даруємо 14 грн бонусами
Даруємо 33 грн бонусами
Даруємо 25 грн бонусами
Даруємо 38 грн бонусами
Даруємо 31 грн бонусами
Даруємо 63 грн бонусами
Даруємо 40 грн бонусами
Показано від 1 до 48 з 59 (всього сторінок: 2)

Лінолеум: різновиди напільного покриття 

Щоб ваш вибір бур оптимальним, радимо сформувати повне розуміння про лінолеум та його властивості. Він випускається у двох варіантах:

  • Рулонний – суцільний настил штучного походження, для якого характерна водонепроникність, еластичність, щільність. Завдяки текстильній основі показує себе теплішим за ламінат. Купити лінолеум можна для користування у різних приміщеннях: як житлових, так і офісах з великою кількістю відвідувачів. Це відносно дешевий лінолеум, ціна якого залежить від ширини рулону. Він простий у монтажі. Проте пряме сонячне проміння, від’ємні температури негативно відображаються на його стійкості. 

  • Модульний – такий леноліум купити вигідно, коли в конкретних місцях підвищене навантаження, наприклад, під стільці на робочому місці. Його нарізають квадратами, тому у разі потреби проводиться заміна модуля на новий.

Також покриття може мати різну структуру:

  • Гетерогенний – має складну будову. На основний шар з підкладкою наноситься додатковий захист. Він представляє собою синтетичну поліуретанову та ПВХ плівку. В залежності від товщини першого шару визначається рівень теплопровідності виробу. Чим менше показник, тим тепліше лінолеум. Купити покриття такого типу краще після вивчення товщини захисного шару, що захищає малюнок від механічних ушкоджень, вицвітання. Такий придатний для використання в умовах зі значним навантаженням. 

  • Гомогенний – моделі, що виготовляються тільки з одного шару. Проте їх наскрізний малюнок неможливо стерти. Важливо цей вид надійно фіксувати, бо він більш крихкий через те, що не має основи. Однак саме такий рекомендують для монтажу в магазинах, автомобілях, вагонах. 

Від чого залежать ціни на лінолеум

Перш за все при однакових параметрах відрізняється клас навантаження. Це суттєво впливає на вартість лінолеуму. Існує чітка градація, що позначається двома цифрами. Перша відображає категорію приміщення: житлове – коефіцієнт 2, офісне  - 3, виробничі заклади – 4. Відповідно до збільшення показника виростає потреба у зносостійкості. Межа допустимого навантаження зазначається чотирма ступенями, найнижчий з яких це перший. 

Відповідно від цього формуються типи покриття:

  1. ПВХ-лінолеум з основою текстильною, спіненою, нетканою. Матеріал відрізняється довготривалим терміном служби. Він здатний відслужити більше 25 років. Ціна лінолеуму доступна, при цьому має широкий вибір серед кольорів, текстур. Проте питання з реакцією на перепади температурного режиму не вирішене, і це його слабке місце. Під сильним тиском спостерігаються точкові деформації.

За показником товщини робочого шару виділяються наступні типи:

  • Для побутових приміщень – має низький клас навантаження з товщиною шару до 0,3 мм. Такий вкладають в коморах, спальнях, особистих домашніх кабінетах.

  • Напівкомерційного типу із допустимим середнім навантаженням. Товщина робочого шару до 0,6 мм придатна витримати відвідувачів невеликих офісів, кухні, коридору, хворих у палатах. Також на нього можна ставити масивні кімнатні меблі. 

  • Для комерційних установ із шаром більше 0,6 мм варто купити лінолеум. Ціна за м2 буде максимальна, при цьому він витримує постійний потік людей у вуличному взутті, для нього не страшний контакт з піском. Із практики відмітимо, що такі моделі по надійності порівнюються з кахельними плитками. Деякі варіанти мають протиковзке покриття.

  1. Натуральний лінолеум – Київ сформував достатній попит на таке покриття. Це пов’язано з екологічністю сировини. Застосовується кора дубу, мінерали, лляна олія. У якості утеплювача використовується джутова основа. Переваги передбачувані, проте ціни на лінолеум такого типу високі. Вибір по кольорах скрутніший. Актуальний для дитячих установ, кімнат. 

Для кухні та коридору краще підходять напівкомерційні моделі. Вони витримують вологу, бо водонепроникні, з них легко зчищається жир, стійкі до миючих засобів. Вдало виглядають варіанти з малюнком під плитку або модульні.

Для вітальні, дитячої кімнати раціонально купити лінолеум з витримкою середнього ступеню навантаження. В останньому випадку зверніть увагу на екологічність. 

Де купити лінолеум: ціни та доставка

Пропонуємо відвідати мережу магазинів МЕГАБУД в Тульчині, Вінницька область. Ми представлені також в онлайн просторі. Електронний каталог містить усі товари з описом, а якщо залишаються питання, замовляйте зворотний дзвінок від менеджера. Ми забезпечуємо власною доставкою по району, в інші міста направляємо замовлення Новою Поштою та УкрПоштою. Приймаємо платежі у безготівковій формі на карту, на поточний рахунок, через термінал. Сплачуйте замовлення готівкою при самовивозі з магазину або при оформленні послуги післяплати.