Код товару:
40097
Виробники
LIGVENT
1
Ціна 364.00грн.
Широкий асортимент
Гарантія якості
Консультація по телефону
Опис

Біо призначений для посиленого захисту дерев’яних конструкцій від гниття, цвілі, синяви і комах – деревоточців при безпосередньому контакті з людиною і домашніми тваринами в особливо важких умовах експлуатації, активній дії гігроскопічної, конденсаційної, атмосферної і грунтової вологи, при контакті з грунтом, органічними відходами.

Опис

Посилений важковимиваючий антисептик Біо ТМ "Ligvent" призначений для посиленого захисту дерев'яних конструкцій від цвілі, гниття, синяви і комах-деревоточців при безпосередньому контакті з людиною, домашніми тваринами в особливо важких умовах експлуатації, атмосферної і грунтової вологи, при контакті з грунтом, органічними відходами.

Антисептик Біо рекомендується для захисту господарських, житлових, побутових споруд, лазень, теплиць, садових і дачних меблів, льохів, кошар, настилів по грунту, лаг, рам і т.п. Антисептик Біо хімічно зв'язується з деревиною, утворюючи в ній захисну важковимиваючу оболонку.

Опис
  • - термін біозахисту 20-25 років
  • - поліпшені екологічні характеристики
  • - важковимиваючий
  • - не сприяє корозії чорних металів (цвяхі, скоби і т.п)
  • - не впливає на міцність, склеюваність деревини
  • - не перешкоджає диханню деревини, зберігає текстуру
  • - не включає токсичних з'єднань хрому, а також не містить інших токсинів
  • - високоефективний проти домових грибів
Опис

Обробляти антисептиком Біо очищену від бруду, кори, інших покриттів поверхню деревини пензлем, валиком, зануренням, розпилювачем, вимочуванням при плюсовій температурі. При антисептуванні наносити Біо на поверхню в 2-3 прийоми з інтервалом 30-40 хвилин, забезпечуючи сумарну витрату 250 - 300 г/м2 і 100 - 120кг/м3 при просоченні. 

Опис

Працювати в захисних окулярах, рукавичках. Виключити контакт з відкритими частинами тіла, потрапляння всередину. При попаданні в рот і очі - промити водою.

Опис

Водний розчин цільових компонентів.

Опис

Зберігати і транспортувати в оригінальній герметично закритій тарі виробника окремо від харчових продуктів. утилізувати як побутові відходи. Після розморожування і перемішування властивості відновлюються. Допускається випадання осаду. Перед використанням слід ретельно перемішати.

Зареєструйся, залишай відгуки про товар, заробляй бонуси!
Відгуків: 0

Відгуків про цей товар ще не було.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Схожі товари
Відбілювач деревини LIGVENT 5кг
40445
0
484.00грн.
Віск-масло лляний для дерева 5л
40703
0
894.00грн.
Відбілювач для деревини КОРТЕКС 1л
48166
0
155.00грн.
Засіб Чистячий BIO-CLENER 1л.
18707
1
195.00грн.