В категорії немає товарів

Які особливості має металевий сайдинг

Це захисне покриття для стін будинку. Випускається у вигляді металевих панелей. Для виробництва використовуються листи оцинкованої сталі мінімальної товщини. Для захисту від руйнування та придання привабливого зовнішнього вигляду їх розфарбовують під деревину. Металева вагонка набрала значний попит, тому стала незамінною у будівництві та під час ремонтних робіт. 

Металлосайдинг визнаний як практичний облицювальний матеріал, що захищає будинок від вогкості, вітру. Під нього поверх стіни вкладається шар утеплювача, що не намокає, не пріє, добре вентилюється та утримує тепло будинку. Будівлі під такими панелями виглядають стильно. Вони вписуються у природний дизайн. 

Великими перевагами відзначається блок хаус металевий, ціна якого належить до середньої категорії. 

  1. Це екологічно безпечний виріб, здатний послужити багато років.

  2. Стійкий до спалахів.

  3. Міцний, щільний, не лопає при ударах.

  4. Витримує перепади температур від спекотної жари до суворої зими.

  5. На ньому не розвиваються шкідники, грибки.

Але перед тим, як купити металевий сайдинг, врахуйте недоліки. Він дуже гучний, по принципу металочерепиці передає та підсилює звуки дощу. Виріб залишається стійким в будь-яких умовах, поки не пошкодиться захисний шар із полімеру. Метал сам по собі має велику вагу, тому цей облицювальний матеріал потребує професійний монтаж та підбір лаг. Він не придатний для шлакових стін. Щоб вирішити проблему з масою, замість сталевих панелей звертають увагу на алюмінієві. Вони дійсно набагато легші, не піддаються корозії, проте вразливі до деформацій. 

Купити блок хаус металевий: коли це вигідно

Технологічні особливості панелей відрізняються через те, що вони мають різний склад та виробничу методику. Виділяються такі типи:

  • За основою: визначаються за сировинним ресурсом – сталеві та алюмінієві. Перші важчі та характеризуються витривалістю. Другі – легкі та простіші в монтажі. 

  • За типом обробки: для того, щоб металічний сайдинг був стійким до зовнішніх умов та мав цікавий вигляд. Покриття буває поліестерове. Воно надає яскравий колір, має перевагу в стійкості. Пластизолове – для створення тисненого покриття. Пуралове – створює дивовижний візуальний ефект. Тефлонове – характеризується тривалим терміном служби (більше 50 років).

  • За фактурою: купити металевий блок хаус можна у вигляді каменю, колод, цеглин. Малюнок має різні відтінки та розміри часток. 

  • За опціональними можливостями: перфоровані моделі розраховані на додатковий доступ свіжого повітря. Такі варіанти актуальні при проведенні утеплення мінватою. Цокальні – для імітації цегли по нижній частині будинку. Термопанелі – у конструкції кожної одиниці наявний шар універсального утеплювача. 

Як кріпиться металічна вагонка

Для закріплення панелей навколо стіни монтується окремий каркас. В залежності від типу будівельного матеріалу будівлі обирається спосіб кріплення. На конструкцію сайдінг металевий монтується швидко. Це ідеальний спосіб створити яскравий та захищений фасад. Допускається зашивка ним комунікаційних шляхів – дроти, повітропроводи. 

Для виробництва застосовуються листи металу, оброблені цинковим напилом та полімерами. Після їх ріжуть у відповідний розмір та задають потрібну форму холодним методом задля збереження цілісності полімерного покриття. 

Металевий сайдинг: ціна та доставка

В залежності від базової сировини, розміру, оформлення та опціональних можливостей формується вартість. Серед аналогів з інших матеріалів металеві вважаються доступними. Магазин МЕГАБУД пропонує варіанти з різними малюнками. А якщо ви не знаходите потрібний, привеземо під замовлення. Продаємо товари в гурт та роздріб. Для великих замовлень пропонуємо знижку. Ознайомитись із пропозиціями можна в наших магазинах в Тульчині чи на сайті. На всі запитання нададуть відповідь наші менеджери. 

Від магазину працює доставка по району. В інші міста відправляємо замовлення логістичними компаніями. Приймаємо до оплати безготівкові платежі та готівку. 

Ми розвиваємо партнерські відносини з клієнтами, тому постійним замовникам пропонуємо гнучку вигідну систему знижок.