Даруємо 11 грн бонусами
Коник L2 м 200*200мм 416 (0,4)
30494
42
Ціна 275.00грн.
Даруємо 6 грн бонусами
Даруємо 8 грн бонусами
Даруємо 8 грн бонусами
Даруємо 8 грн бонусами
Даруємо 8 грн бонусами
Даруємо 9 грн бонусами
Даруємо 8 грн бонусами
Даруємо 8 грн бонусами
Даруємо 8 грн бонусами
Даруємо 3 грн бонусами
Даруємо 4 грн бонусами
Даруємо 3 грн бонусами
Даруємо 3 грн бонусами
Даруємо 3 грн бонусами
Даруємо 3 грн бонусами
Даруємо 14 грн бонусами
Даруємо 19 грн бонусами
Даруємо 14 грн бонусами
Даруємо 24 грн бонусами
Даруємо 28 грн бонусами
Даруємо 9 грн бонусами
Даруємо 12 грн бонусами
Даруємо 6 грн бонусами
Даруємо 13 грн бонусами
ТЕХОТХОД
21463
0
Ціна 325.00грн.
Даруємо 7 грн бонусами
Показано від 1 до 32 з 32 (всього сторінок: 1)

Металочерепиця: яку обрати для приватного будинку

Вибір покрівельного матеріалу потребує значної уваги через те, що він монтується один раз і призначений служити довго. При цьому стійкість металу до сонячного проміння, морозів, граду на першому місці, та здатність зберігати привабливий вигляд – на другому. 

Ціна металочерепиці залежить від металу, з якого вона зроблена. Стандартом є двостороння оцинкована сталь, яка також з обох боків покривається полімерами. Вони виконують роль захисту та декору. Рельєф аркуша дублює малюнок укладеної глиняної черепиці. Це підвищує естетичний вигляд будівлі. 

Цим матеріалом можна оформити будь-який дах. Металочерепиця, ціна якої залежить від технології виробництва, може монтуватися на криші будь-яких форм. Листи легко ріжуться. Проте ухил скату не має перевищувати 14о. Із позитивних моментів, це незалежність від природних умов. Вона застосовується практично у всіх кліматичних поясах, стійка до явищ природи. Її використовують для будівництва дахів в приватних будинках, об’єктах інфраструктури та промисловості.

Зручно у будівництві зарекомендувала себе металочерепиця. Купити її можна для настилу поверх старого накриття із плоского заліза, бітумної черепиці або інших рулонних аналогів. 

Металочерепиця: ціна в залежності від якості

Сировиною виступає аркуш сталевого металу, оцинковку якого проводять гарячим методом. Обробка відбувається з двох сторін. Нанесення захисту робиться в декілька шарів. Надійність кінцевого виробу залежить від вихідної товщини металевого листа. Так як сталь піддається впливу води, проводиться захист від корозії за допомогою цинкового покриття. Наступним шаром стає покриття із полімерів. Вони роблять виріб стійким до перепадів температури у діапазоні від -50оС до 120оС. 

Перед тим як купити металочерепицю, врахуйте вагу одного листка - 5 кг. Це потрібно, щоб розрахувати навантаження на конструкцію перекриття. Проте цей матеріал набагато легший за звичний шифер, тому послуги монтажу обійдуться значно дешевше. Якщо спочатку не зекономити та обрати якісну продукцію, вона здатна повноцінно прослужити понад 50 років. 

В магазині МЕГАБУД продається якісна металочерепиця від іноземних та вітчизняних виробників. Відомі бренди пропонують 100% довговічний надійний товар, однак місцеве виробництво намагається не відставати у якості та пропонує привабливіші ціні металочерепиці в Україні. Щоб зрозуміти, який варіант буде для вас оптимальним, проаналізуйте такі параметри:

  1. Гарантія. Максимальною на ринку стала на 15 років. Така поширюється на варіанти з покриттям із пуралу. Поліестер здатний послужити до 10 років. 

  2. Товщина виробу. Стандартом вважається показник 0,5 мм. Допускається зменшення до 0,45 мм на ділянках з великим ухилом. По ним ходити заборонено. 

  3. Оцинковка. Обов’язковий етап обробки сталевого аркуша. Технологічно правильною вважається норма витрат цинку до 250 г/м2.

  4. Полімери. Захищає колір накриття. Порушення технології нанесення призводить до нерівномірного вицвітання. На жаль, цей процес  неминучий, та може стати непомітним, якщо нанесення виконане сумлінно. Металочерепиця для даху покривається такими сумішами:

  • Поліестер – пластичний та дешевий, через це нестійкий до механічних впливів, тому монтаж та чистку треба виконувати обережно. 

  • Пластизол – стійкий, дорожчий. При товщині шару від 200 мкм з’являється текстурний малюнок (березова кора, шагрень). В цьому додаткова привабливість матеріалу. 

  • Пурал – найстійкіший до УФ проміння. Така криша вицвітає повільно. На зовнішній вигляд з’являється приємний глянцевий блиск та соковиті кольори. Найдорожчий матеріал. 

Якщо цікавить якісна металочерепиця, ціна якої відноситься до категорії бюджетної, радимо обрати моделі товщиною 0,45 мм з захисним шаром з поліестеру. Оптимальними варіантами вважаються при показниках товщини аркуша 0,5 мм та пураловим покриттям. 

Де замовити металочерепицю по вигідній ціні з доставкою

Магазин МЕГАБУД пропонує варіанти настилів для даху від різних виробників. Ми забезпечуємо замовлення у будь-яких об’ємах. Вибрати потрібну модель можна в наших магазинах у місті Тульчині або на сайті через електронний каталог. На всі запитання нададуть відповіді наші менеджери. 

По району виконуємо доставку нашим транспортним засобом. В інші міста направляємо замовлення логістичними компаніями. Приймаємо безготівкові перекази та оплату готівкою. Постійним клієнтам даруємо накопичувальні знижки.